Doprava

Kamiónová doprava je nosnou činnosťou spoločnosti už od jej vzniku. Sme patrične hrdí na to, že značka TOPNAD získala za posledných 20 rokov povesť stabilného, spoľahlivého a dostupného dopravcu pre širokú škálu klientov z najrôznejších priemyselných odvetví. Poznajú nás na Slovensku, ale aj v celej Európe. V situácii, kedy je na trhu množstvo firiem a firmičiek je TOPNAD reprezentantom hodnôt, na ktorých je budovaná filozofia činnosti celej spoločnosti: SPOĽAHLIVOSŤ, TRADÍCIA, ZODPOVEDNOSŤ, FLEXIBILITA, UNIVERZÁLNOSŤ, DOSTUPNOSŤ, KVALITA, DôVERA a ÚSTRETOVOSŤ.

 

9001certifikat

Vozový park tvoria vlastné ťahače Mercedes-Benz, Scania a Renault s priemerným vekom 4 roky a rovnako vlastné plachtové návesy značky Schmitz, Schwarzmüller a PANAV o objeme 90 a 100m3 , kapacite 34 Europaliet a tandemové súpravy o objeme 115 m3 a kapacite 38 Europaliet.

Správny technický stav vozidiel zabezpečuje v plnom rozsahu autorizovaný servis. Všetky vozidlá sú vybavené mobilným telefonickým spojením a satelitným monitorovacím zariadením s možnosťou okamžitého zistenia polohy vozidla.

Poskytujeme špedičné služby na území celej Európy a Ázie. Silné pozície máme v rámci EÚ, okrem domáceho slovenského trhu, vybudované najmä v krajinách Rakúska, Talianska a Nemecka. Avšak radi pre Vás zabezpečíme aj dopravu do iných krajín.

Na prvom mieste je u nás osobný, individuálny a korektný prístup spojený s kvalitou a komplexnosťou služieb na základe Vašich požiadaviek. Podrobne si zmapujeme Vaše potreby a vieme Vám „ušiť“ podmienky na mieru.

Vaše obchodné aktivity nemusia začínať a končiť len na Slovensku. Preto vám prinášame prvotriedny servis za konkurencieschopné ceny v medzinárodných prepravách.

Ikona_Doprava_2x
Hover_Doprava_2x

Nákladná doprava

Kamiónová doprava je nosnou činnosťou už od vzniku spoločnosti. Značka TOPNAD získala za 20 rokov povesť stabilného, spoľahlivého a dostupného dopravcu.

Ikona_Spedicia_2x
Hover_Spedicia_2x

Špedícia

Nie sme anonymná firma. Na prvom mieste je u nás osobný, individuálny a korektný prístup k zákazníkovi počas celého manažmentu zákazky.

2015 © TOPNAD | Design by AnimaGraf