Doprava

Kamiónová doprava je nosnou činnosťou spoločnosti už od jej vzniku. Sme patrične hrdí na to, že značka TOPNAD získala za posledných 25 rokov povesť stabilného, spoľahlivého a dostupného dopravcu pre širokú škálu klientov z najrôznejších priemyselných odvetví. Poznajú nás na Slovensku, ale aj v celej Európe. V situácii, kedy je na trhu množstvo firiem a firmičiek je TOPNAD reprezentantom hodnôt, na ktorých je budovaná filozofia činnosti celej spoločnosti: SPOĽAHLIVOSŤ, TRADÍCIA, ZODPOVEDNOSŤ, FLEXIBILITA, UNIVERZÁLNOSŤ, DOSTUPNOSŤ, KVALITA, DôVERA a ÚSTRETOVOSŤ.

 

9001certifikat

Vozový park tvoria vlastné ťahače Mercedes-Benz, Scania s priemerným vekom 4 roky a rovnako vlastné plachtové návesy značky Schmitz, Schwarzmüller  o objeme 90 a 100m3 , kapacite 34 Europaliet a tandemové súpravy o objeme 115 m3 a kapacite 38 Europaliet.

Správny technický stav vozidiel zabezpečuje v plnom rozsahu autorizovaný servis. Všetky vozidlá sú vybavené mobilným telefonickým spojením a satelitným monitorovacím zariadením s možnosťou okamžitého zistenia polohy vozidla.

Poskytujeme špedičné služby na území celej Európy a Ázie. Silné pozície máme v rámci EÚ, okrem domáceho slovenského trhu, vybudované najmä v krajinách Rakúska, Talianska a Nemecka. Avšak radi pre Vás zabezpečíme aj dopravu do iných krajín.

Na prvom mieste je u nás osobný, individuálny a korektný prístup spojený s kvalitou a komplexnosťou služieb na základe Vašich požiadaviek. Podrobne si zmapujeme Vaše potreby a vieme Vám „ušiť“ podmienky na mieru.

Vaše obchodné aktivity nemusia začínať a končiť len na Slovensku. Preto vám prinášame prvotriedny servis za konkurencieschopné ceny v medzinárodných prepravách.

POLITIKA KVALITY SPOLOČNOSTI TOPNAD

Strategickým zámerom spoločnosti TOPNAD je poskytovanie najkomplexnejšej palety služieb spojených s medzinárodnou a vnútroštátnou nákladnou kamiónovou dopravou, zasielateľskými službami, službami colnej deklarácie, servisnými a opravárenskými službami, obchodnými a predajnými službami v rámci jednej spoločnosti. Na konci tejto snahy o komplexné portfólio služieb by mal byť spokojný zákazník a zainteresované strany.

Hlavným zámerom spoločnosti TOPNAD je spokojný zákazník, ktorý sa vracia na základe dlhodobo budovaných korektných vzťahov založených na vzájomnom rešpekte a otvorenej komunikácii.

Toho chceme dosiahnuť kvalitným a dostupným komplexom služieb, včasným dodaním tovaru v neporušenom stave v spolupráci s dôkladne vyberanými a preverovanými dodávateľmi.

Všetky služby poskytujeme týmom kvalitných, skúsených, dôkladne vyberaných, školených a správne motivovaných zamestnancov, ktorí majú k spoločnosti vytvorený a vybudovaný kladný, progresívny vzťah založený na hrdosti a stotožnení sa so značkou TOPNAD. Ľudí považujeme za najdôležitejší kapitál spoločnosti a vytváranie priaznivých a motivujúcich pracovných podmienok považujeme za dlhodobú investíciu do budúcnosti.

Portfólio našich služieb sa snažíme neustále rozširovať, modernizovať a prispôsobovať situácii na trhu pričom našou snahou je byť lídrom v danej kategórii. Postavenie spoločnosti na trhu sa snažíme posilňovať etickými prostriedkami a férovou a transparentnou súťažou s konkurenciou.

Pracujeme v zmysle platných právnych predpisov SR a EÚ.

Schválil dňa: 31.8.2017

Ing. Pavol Jančovič

generálny riaditeľ

Ikona_Doprava_2x
Hover_Doprava_2x

Nákladná doprava

Kamiónová doprava je nosnou činnosťou už od vzniku spoločnosti. Značka TOPNAD získala za 25 rokov povesť stabilného, spoľahlivého a dostupného dopravcu.

Ikona_Spedicia_2x
Hover_Spedicia_2x

Špedícia

Nie sme anonymná firma. Na prvom mieste je u nás osobný, individuálny a korektný prístup k zákazníkovi počas celého manažmentu zákazky.

2015 © TOPNAD | Design by AnimaGraf